Menu
+421 948 610 250
info@nahod.sk
+421 948 610 250
info@nahod.sk

Trakker bivak Gazebo XL


Trakker bivak Gazebo XL

Trakker bivak Gazebo XL


Kód produktu: TR201638
Výrobca: TRAKKER
Dostupnosť: Dodanie 3-10 dní
Strážiť dostupnosť
Zadajte Váš e-mail a my Vám zašleme informáciu akonáhle produkt naskladníme.


Akciová cena 0
Na produkt sa nevzťahuje zľava po prihlásení.

0,00 €
519,00

Cena po registrácii (-5%): 493,05 €

Množstvo

Popis produktu


Predobjednávka - dodanie 11-12/2023 

K vašej predobjednávke pribalíme aj darček od firmy TRAKKER

 

Tento multifunkčný prístrešok možno využiť ako spoločenský stan, stan na varenie alebo aj rybársky stan. Ideálne pre rybárov, ktorí veľa cestujú, ponúka dostatok priestoru pre každodenné aktivity a dostatok úložného priestoru pre ďalšie vybavenie. 

Napriek svojej veľkosti sa tieto altánky ľahko montujú a zvládne ich postaviť aj jedna osoba. Rozšíriteľné hliníkové tyče Speedup poskytujú pevný rám a umožňujú zbaliť prístrešok do kompaktnej, zvládnuteľnej veľkosti. Kotviace laná poskytujú dodatočnú stabilitu v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Polyesterová tkanina Trakker 210D pomáha udržiavať nízku celkovú hmotnosť stanu, pričom je stále pozoruhodne odolná a vysoko vodeodolná.

Výška dverí bola navrhnutá tak, aby bola čo najvyššia, aby bola zabezpečená maximálna viditeľnosť aj pri státí. Dvere môžu byť nakonfigurované tak, aby boli úplne otvorené, s možnosťou prednej strany proti komárom, alebo môžu byť úplne zatvorené, aby sa zabránilo vniknutiu vody. Okrem toho môžu byť dvere použité ako veranda na vytvorenie veľkej, zatienenej plochy, ktorá poskytuje určitú ochranu pred slnkom.  Ostatné tri strany altánku sú tiež vybavené veľkými pevnými panelmi, ktoré sa dajú zrolovať a použiť pod nimi siete proti komárom.

Každý z týchto panelov je tiež vybavený technológiou Adaptive Ventilation®, čo znamená, že môžete cirkulovať vzduch, aby ste znížili teplo alebo kondenzáciu a zároveň zabránili infiltrácii vody.

 

  • Rozmery: 3,05 m x 3,05 m x 3,0m
  • Maximálna výška otvárania dverí je 2,0 m.
  • Váha: cca 12kg(plus kotviace háčiky a transportná taška)
  • Balenie: Dodáva sa s pevnými T-kolíčkami, štyrmi kotviacimi lanami a odolnou prepravnou taškou 600D NXG.
  • Materiál: 210D polyester
  • Vodný stĺpec: 8000mm
  • Možnosť dokúpiť podlahu (nie je súčasťou balenia)