Menu
+421 948 610 250
info@nahod.sk
+421 948 610 250
info@nahod.sk

Delphin Ruksak CLASSA Ruxsak XL


Delphin Ruksak  CLASSA Ruxsak XL

Delphin Ruksak CLASSA Ruxsak XL


Kód produktu: 101003685
Výrobca: DELPHIN
Dostupnosť: Dodanie 3-10 dní
Strážiť dostupnosť
Zadajte Váš e-mail a my Vám zašleme informáciu akonáhle produkt naskladníme.


Akciová cena 0
Na produkt sa nevzťahuje zľava po prihlásení.

0,00 €
35,95

Cena po registrácii (-5%): 34,15 €

Množstvo

Popis produktu


Univerzálny a maximálne praktický ruksak, využiteľný naprieč väčšinou rybolovných techník. Vnútorný priestor poskytuje dostatok miesta pre zbalenie všetkého potrebného, či už sa vydáte na kapre, feeder, prívlač alebo turistiku.

Ruxsak, ako aj iné produkty zo série CLASSA, je vyrobený z odolnej textílie, ktorá zaručuje dlhú životnosť produktu a ochranu obsahu vo vnútri pred nepriaznivými podmienkami. Na spodnej strane je navyše opatrený pogumovanou látkou, zamedzujúcou navlhnutiu či trvalému znečisteniu pri položení na mokrú trávu alebo špinavú zem. Samozrejmosťou sú kvalitné zipsy vybavené plastovým ťaháčikom s logom značky Delphin. V neposlednom rade určite poteší veľmi priaznivou obstarávacou cenou.

Okrem hlavného úložného priestoru Ruxsak disponuje dvomi zipsovateľnými vreckami na prednej strane, ktoré sa ideálne hodia na uschovanie menšieho príslušenstva. Dve menšie praktické vrecká sú aj po bokoch. Tie sú navyše z vonkajšej strany opatrené sieťovinovými vreckami, ktoré podčiarkujú vysokú praktickosť tohto modelu. Nenápadné vrecko na vrchu ruksaku je ideálne na uschovanie napríklad rybárskych dokladov.

K pohodlnému transportu slúžia dĺžkovo nastaviteľné polstrované popruhy na ramená, ktoré je možné zopnúť plastovým klipom.

Technické parametre:

  • Veľkosť XL
  • Celkový rozmer vrátane vreciek ŠxVxH: 35x45x27cm
  • Rozmer hlavnej časti ruksaku ŠxVxH: 28x45x25cm
  • Rozmer predné vrecko menšie ŠxVxH: 21x11x3cm
  • Rozmer predné vrecko väčššie ŠxVxH: 21x21x5cm
  • Rozmer bočného vrecka ŠxVxH: 15x20x3cm
  • Rozmer vrchného vrecka ŠxV: 18x17cm