Menu
+421 948 610 250
info@nahod.sk
+421 948 610 250
info@nahod.sk

Delphin prút AERIS Feeder 345cm / 70g / 3diely


Delphin prút AERIS Feeder 345cm / 70g / 3diely

Delphin prút AERIS Feeder 345cm / 70g / 3diely


Kód produktu: 101004483
Výrobca: DELPHIN
Dostupnosť: Dodanie 3-10 dní
Strážiť dostupnosť
Zadajte Váš e-mail a my Vám zašleme informáciu akonáhle produkt naskladníme.


Akciová cena 0
Na produkt sa nevzťahuje zľava po prihlásení.

0,00 €
95,90

Cena po registrácii (-5%): 91,11 €

Množstvo

Popis produktu


Prémiový feedrový prút ľahký ako pierko. Tak by sa dal pár slovami opísať klenot v ponuke našich feedrových prútov s názvom AERIS. Prút, ktorý bol navrhnutý s cieľom naplniť očakávania náročných feedristov, či pretekárov. Prút, ktorý svojimi vlastnosťami a parametrami môže zľahka konkurovať násobne drahším modelom na trhu.

Základom prúta je veľmi ľahký blank, vyrobený z ideálneho pomeru 24T a 30T karbónu. Kombináciou dvoch druhov karbónu sa nám podarilo dosiahnuť potrebnú pevnosť, excelentné vyváženie a zároveň nízku hmotnosť. K tej prispieva aj odľahčené, ergonomicky tvarované sedlo navijaku.

Doslova revolúciou oproti predchádzajúcim feedrovým prútom prešli počas vývoja samotné očká a ich rozmiestnenie. Pre zachovanie čo najnižšej váhy sme siahli po jednostopkových, vysokokvalitných SeaGuide očkách so SIC výplňou. Naším cieľom však nebola len redukcia hmotnosti, ale aj optimalizácia rozloženia očiek tak, aby bolo možné s prútom dosahovať dlhšie a presnejšie hody. Po dlhodobom vývoji, testovaní a upravovaní rozloženia očiek sa nám podarilo dosiahnuť stanovený cieľ a vy tak môžete svoje montáže poľahky dopraviť o niekoľko metrov ďalej s podstatne vyššou presnosťou.

Vďake veľmi nízkej hmotnosti prúta je časté prehadzovanie či zdolávanie rýb doslova zábavou, čo ocenia najmä pretekári počas feedrových závodov. K vysokému užívateľskému komfortu prispieva aj tvarovaná rukoväť, vyrobená z kombinácie EVA peny a korku. Pena je navyše zrezaná tak, aby rukoväť dokonale priľnula k predlaktiu počas zdolávania rýb.

Karbónová štruktúra na časti blanku či vo výreze sedla, modré detaily a efektný nápis AERIS na korku rukoväte, vytvárajú originálny elegantne športový dizajn, ktorý si spolu s technickými parametrami prúta podmaní množstvo priaznivcov feedrového lovu.

V základe je prút dodávaný s tromi karbónovými špičkami s označením Ultra Light, Light a Medium.

Technické parametre:

  • Model: 345cm/70g
  • Počet dielov: 3+špičky
  • Priemer blanku nad rukoväťou: 12,1mm
  • Počet očiek (prút + špička): 7+6
  • Transportná dĺžka: 121cm
  • Hmotnosť: 174g
  • Rukoväť: Shrink + Cork
  • Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 46cm
  • Veľkosť navádzacieho očka: 30 mm