Menu
+421 948 610 250
info@nahod.sk
+421 948 610 250
info@nahod.sk

Delphin prút IMPALA Carp V3 380cm / 3,5lb / 2 diely


Delphin prút IMPALA Carp V3 380cm / 3,5lb / 2 diely

Delphin prút IMPALA Carp V3 380cm / 3,5lb / 2 diely


Kód produktu: 101004654
Výrobca: DELPHIN
Dostupnosť: Dodanie 3-10 dní
Strážiť dostupnosť
Zadajte Váš e-mail a my Vám zašleme informáciu akonáhle produkt naskladníme.


Akciová cena 0
Na produkt sa nevzťahuje zľava po prihlásení.

0,00 €
79,95

Cena po registrácii (-5%): 75,95 €

Množstvo

Popis produktu


Séria prútov IMPALA Carp V3 je v poradí treťou generáciu jedného z najpopulárnejších a rokmi overených kaprárskych prútov od značky Delphin.

Tretia generácia, podobne ako predošlé, patrí do vyššej kategórie kaprárskych prútov, pričom tentokrát prichádza so zaujímavou dizajnovou obmenou pri zachovaní všetkých dôležitých parametrov, ktorými sa vyznačuje. Prúty sú charakteristické štíhlym blankom, semi parabolickou, avšak dostatočne rýchlou akciou, umožňujúcou zdolávanie kapitálnych kaprov ale aj nahadzovanie montáži do väčších vzdialeností.

IMPALA navyše ponúka absolútne neokukaný dizajn, ktorého matná hnedá farba blanku preslávila tento prút od samého počiatku. Delená rukoväť je vyrobená z hnedého FullShrink materiálu a doplnená je efektnou hnedou koncovkou z EVA materiálu, ktorá je ukončená elegantnou hliníkovou koncovkou v medenej farbe s logom.

Prút je osadený tmavohnedým FUJI sedlom vysokej kvality, ktoré je ergonomicky tvarované a výborne sa drží v ruke. Tento model je vybavený tiež čiernymi SeaGuide očkami s odolnou SiC výplňou, ktoré minimalizujú trenie pri prechode vlasca, čím sa zvyšuje vzdialenosť pri nahadzovaní. Navyše tiež dokonale rozdeľujú silu po celej dĺžke blanku, čo oceníte pri zdolávaní bojovných rýb.

Tretia generácia prútov IMPALA rovnako používa technológiu PowerJoin, pri ktorej je na konci každého dielu umiestnený spevňujúci krúžok z hliníka, čím je dosiahnuté spevnenie spojov a zvýšená odolnosť proti mechanickému poškodeniu.

Technické parametre:

  • Model 380cm/3.5lbs
  • Počet dielov: 3
  • Priemer blanku nad rukoväťou: 14,6mm
  • Počet očiek: 6
  • Transportná dĺžka: 193cm
  • Hmotnosť: 418g
  • Rukoväť: FullShrink EVA pena
  • Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 69cm
  • Veľkosť navádzacieho očka: #50