Menu
+421 948 610 250
info@nahod.sk
+421 948 610 250
info@nahod.sk

Delphin taška SPACE Photo and Video C2G


Delphin taška SPACE Photo and Video C2G

Delphin taška SPACE Photo and Video C2G


Kód produktu: 101003672
Výrobca: DELPHIN
Dostupnosť: Dodanie 3-10 dní
Strážiť dostupnosť
Zadajte Váš e-mail a my Vám zašleme informáciu akonáhle produkt naskladníme.


Akciová cena 0
Na produkt sa nevzťahuje zľava po prihlásení.

0,00 €
39,95

Cena po registrácii (-5%): 37,95 €

Množstvo

Popis produktu


Delphin SPACE je označenie pre exkluzívnu sériu tašiek z dielne značky Delphin. Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže.

Či už ste profesionálny fotograf alebo vášnivý rybár, ktorý s obľubou zaznamenáva zážitky z výprav, taška Delphin SPACE Photo and Video je ideálnou voľbou pre prenos a ochranu vašej techniky. Táto taška bola navrhnutá s dôrazom na bezpečnosť, ochranu a praktickosť. Vnútorný priestor tašky je rozdelených pomocou hrubo polstrovaných prepážok, vďaka čomu je možné uložiť kameru či fotoaparát spolu s príslušenstvom tak, aby nedochádzalo k ich vzájomnému kontaktu. Pomocou suchých zipsov je možné prepážky ľubovoľne umiestňovať a tak prispôsobiť vnútorný priestor presne podľa vašich požiadavok. Vnútorné steny, veko ale aj samotné priehradky sú polstrované až 10mm hrubou penou a potiahnuté jemnou textíliou pre dosiahnutie maximálnej šetrnosti k vášmu vybaveniu. Spodná strana tašky je z vonkajšej strany opatrená pogumovanou vrstvou, ktorá zamedzí prestupu vlhkosti zo zeme a spolu s vodeodolným povrchom chráni techniku pri položení na mokrú či špinavú zem.

Vrecko zo sieťoviny poskytuje priestor pre uloženie drobného vybavenia ako pamäťové karty, nabíjacie káble, či náhradné baterky. Praktické veľké vrecko na prednej strane navyše umožní uschovať ďalšie potrebné príslušenstvo. Samozrejmosťou sú kvalitné zipsy s ťaháčikom s logom Delphin. Tašku je možné komfortne prenášať pomocou textilnej rukoväte umiestnenej na veku tašky a nastaviteľným polstrovaným popruhom pre nosenie cez rameno.

 

  • Technické parametre:
  • Vonkajšie rozmery: 32x27x22cm
  • Čistý rozmer vnútorného priestoru: 30x21x19cm
  • Počet priehradok: 1-5
  • Rozmer predné vrecko: 26x15x5cm