Menu
+421 948 610 250
info@nahod.sk
+421 948 610 250
info@nahod.sk

Delphin taška PROXES Easy XL


Delphin taška PROXES Easy XL

Delphin taška PROXES Easy XL


Kód produktu: 101003676
Výrobca: DELPHIN
Dostupnosť: Skladom


Akciová cena 0
Na produkt sa nevzťahuje zľava po prihlásení.

0,00 €
28,95

Cena po registrácii (-5%): 27,50 €

Množstvo

Popis produktu


Delphin PROXES Easy XL je kompaktná praktická taška, ktorej univerzálnosť a prevedenie ocenia najmä priaznivci prívlače, feedru či plávanej.

Easy XL, ale aj iné produkty zo série PROXES sú špecifické kvalitným prevedením, vysokou praktickosťou, 100% funkčnosťou a to všetko za veľmi príjemnú obstarávaciu cenu. Farebná kombinácia série PROXES poskytuje decentný vzhľad ladiaci s prírodou. Oranžové lemy predstavujú príjemný kontrast a zároveň poskytujú lepšiu viditeľnosť za nepriaznivých poveternostných podmienok alebo za šera.

Taška je zhotovená z kvalitných a odolných materiálov. Navyše je jej spodná časť dodatočne chránená gumovou vrstvou presahujúcou nad dno tašky pre zamedzenie prestupu vlhkosti z mokrej zeme. Hlavnú časť tašky tvorí dostatočne veľký ukladací priestor, v ktorom je už v základe umiestnený priehľadný plastový box s usporiadateľnými priehradkami, vďaka čomu budete mať dokonalý prehľad nad jeho obsahom. Box je svojimi rozmermi vhodný napríklad na prívlačové nástrahy, feedrové krmítka, či iné menšie príslušenstvo.
Prístup do hlavného úložného priestoru poskytuje kvalitný zips s ťaháčikmi a s logom značky Delphin. Veko tašky z vnútornej strany navyše ukrýva zipsovateľné vrecko zo sieťoviny na uloženie drobnej rybárskej bižutérie alebo dokladov. Okrem toho taška ponúka ďalší ukladací priestor vo forme zipsovateľného vrecka na prednej strane. Pretože pri všetkých našich produktoch dbáme na detaily, aj pri taške Easy XL sme na oboch stranách tašky pridali pútka pre vloženie peanu alebo klieští. Tašku je možné pohodlne prenášať pomocou kvalitného, odopínateľného, dĺžkovo nastaviteľného popruhu pre nosenie cez rameno, alebo pomocou textilnej rukoväte umiestnenej na veku.

 

  • Technické parametre XL
  • Vonkajšie rozmery: 30x26x19,5cm
  • Rozmer hlavnej časti: 30x21x19,5cm
  • Rozmer predného vrecka: 21x15x3cm