Menu
+421 948 610 250
info@nahod.sk
+421 948 610 250
info@nahod.sk

NAHOD.sk Carp Cup 2021

NAHOD.sk Carp Cup 2021
Zdieľať

NAHOD.sk Carp Cup 2021 – III.ročník - VYPREDANÉ

Milí rybári a rybárky,

opäť vás s radosťou pozývame už na 3.ročník  5-dňových kaprárskych boiliesových pretekov v termíne 8.9. - 12.9.2021 (streda-nedeľa)  ktoré sa uskutočnia na Dolnobarskom rybníku

Tento ročník bude zaujímavý v tom , že sme zmenili propozície, zvýšili počet cien a predĺžili sme pretek o jedeň deň. Znížili sme počet tímov z 21 na 18, pričom sa budú meniť miesta v polovici preteku. O to bude pretek spravodlivejší, zaujímavejší a šancu vyhrať bude mať naozaj každý tím. 

Chytať sa bude 2x 46 hodín, bližšie informácie nájdete v propozíciách. Info k rybníku nájdete na www.dolnobarskyrybnik.sk  Zároveň veríme, že bude prevládať priateľská atmosféra.

Všetky informácie o preteku vrátane prihlášky nájdete v tomto dokumente:

»  Záväzná prihláška

»  PROPOZÍCIE PRETEKU

ŠTARTOVACIA LISTINA:

1. Andrej Karel, Peter Sekera, Marcela Mokráňová: MASter Carp Team - UHRADENÉ

2. Teo Adámik, Robo Sovič: Profíci - UHRADENÉ

3. Jaroslav Nemček, Erik Bako: NO TAK TEEDA - UHRADENÉ

4. Mário Daniel, Branislav Hupko, Ivan Pelevaniuk: ASPSA team Slovakia 2 / A BAITS - UHRADENÉ

5. Miloš Fujdiak, Ján Borovička, Adam papánek: BORO TEAM -  UHRADENÉ

6.  Peter Majerník, Peter Zbojek, Michal Mikulasik: Hanako Carp Team 1 -  UHRADENÉ

7. Tibor Csicsman, Tomáš Váczi: Kojak Carp Team - UHRADENÉ

8. Martin Balazs, Martin Medveď: Energofish Team -  UHRADENÉ

9.  Ivan Zlatohlávek, Tomáš Kusý - T&S CARPTEAM NAHOD.sk - UHRADENÉ

10. Štefan Keller, Milan Jurkáček, Vojtech Varga: Pilot Carp Team - UHRADENÉ

11. Lukáš Zbojek, Tomáš Nemeth: Hanako Carp Team 2 -  UHRADENÉ

12. Lukáš Bíro, Rastislav Tulala, Karol Schmidt: Bob a Bobek Carp Team - UHRADENÉ

13. František Kriška, Vladimír Mrva, Rastislav Mrva - KRIŠKA-MRVA - UHRADENÉ

14. Dominik Hulík, Martin Torok:  Conquer carp team M&M - UHRADENÉ

15. Otto Marčan, Jarolím Kralovič, Tomáš Svrbický - BEGAM Team - UHRADENÉ

16. Tibor Eremiáš, Tomáš Ambrozy - FaKT carp Team - UHRADENÉ

17.  Pavol Vizváry, Miroslav Janík -  Automach Fishing Team/CT Šajdíkové Humence - UHRADENÉ

18. Norbert rybár, Matej Barto, Alex Klement - Corona Team - UHRADENÉ